KSIĘGA GOŚCI

www.hadent.pl

2020-2021

WANE! WAŻNE! WAŻNE!

W związku z informacją, która została zamieszczona w halo otwock informuję, że w placówce obie grupy miały pełną obsadę personelu i taką opiekę jak do tej chwili. Nie przewidujemy zgodnie z procedurą łączenia grup pomimo, że tworzą tę samą strefę.
To Państwo sami muszą zdecydować czy wysłać swoje dziecko do przedszkola czy też zatrzymać je w domu. Nie jesteśmy pierwszą placówką gdzie trwa kwarantanna. Życzę Wszystkim zdrowia i optymizmu.

Elżbieta Merk

WANE! WAŻNE! WAŻNE!

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z procedurą ORGANIZACJI OPIEKI W PRZEDSZKOLU W CZASIE PANDEMII COVID-19

PROCEDURA ORGANIZACJI OPIEKI W PRZEDSZKOLU W CZASIE PANDEMII COVID-19 od 1 września 2020r. - do pobrania

NUMERY KONT PRZEDSZKOLA
Bank Spółdzielczy w Otwocku
78 8001 0005 2001 0008 0060 0001 Opłata za żywienie
51 8001 0005 2001 0008 0060 0002 Opłata za świadczenie usług

WAŻNE! WAŻNE! WAŻNE!

Nasze Przedszkole uczestniczy w projektach:

BARDZO WAŻNE!!! BARDZO WAŻNE!!!

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ FILM

MAMA TATA TABLET

Kampania „Mama, tata, tablet” prowadzona przez Fundację Dzieci Niczyje powstała z myślą o rodzicach dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Akcja przestrzega przed zbyt wczesnym i niekontrolowanym udostępnianiem dzieciom urządzeń elektronicznych, jak tablety czy smartfony. Autorzy kampanii wskazują jednocześnie kiedy i jak udostępniać media elektroniczne z pożytkiem dla rozwoju najmłodszych.

BARDZO WAŻNE!!! BARDZO WAŻNE!!!

W naszym przedszkolu codziennie dzieje się wiele ciekawych rzeczy:

*01.09.2020r. Pierwszy Dzień w Przedszkolu

*10.09.2020r. Międzynarodowy dzień Kropki - Zeróweczka

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki.
Poznajcie Kropkę, czyli Vashti i jej historia! Możecie sięgnąć po historię opowiedzianą w postaci filmu:

lub przeczytać książeczkę Petera Reynoldsa pt.: ,,The Dot’’, czyli ,,Kropka’’.

Pierwszy dzień w Przedszkolu.

Po bardzo długiej kwarantannie nareszcie mogliśmy się spotkać. Witamy też najmłodsze Przedszkolaki, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Przedszkolem.