Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
niedziela, 16 czerwca

Agencja Ochrony Votum: usługi dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców

Specjalistyczna instalacja systemów alarmowych oraz monitoringu to najważniejszy obszar usług, z jakiego można korzystać w Agencji Ochrony Votum. Instalacje systemów sygnalizacji włamania i napadu wykonane są indywidualnie, przez osoby zatrudnione w agencji z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu. Wszystkie sprzęty mają certyfikaty oraz homologację, świadczące o tym, iż można z nich skorzystać w Polsce w tych budynkach, w których istnieje wysoki stopień zagrożenia. W każdym z systemów wykorzystywane są: centrale mikroprocesorowe, czujniki ruchu, alarmy, czujniki magnetyczne, jak i akustyczne nadajniki powiadomienia radiowego i GSM. Są to urządzenia, jakie potem podłączone są do linii antysabotażowej.

Każdy system alarmowy objęty jest 2 letnią gwarancją, a także dwudziestocztero godzinnym serwisem gwarancyjnym. Jeśli zleceniodawca życzy sobie po tym czasie, to na podstawie osobnej umowy udostępniony może zostać również serwis pogwarancyjny. Kompleksowe zabezpieczenie budynków przy zastosowaniu instalacji sygnalizacji sprawdzi się w wypadku: włamania, napadu, bądź pożaru. Umożliwione jest także korzystanie z kontroli wartowników. Oferowana instalacja alarmów Bydgoszcz zrobiona jest w krótkim czasie, z utrzymaniem tajemnicy zawodowej. Zakres ochrony każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych oczekiwań klienta.

Zleceniodawcy mogą także zamawiać hybrydowy system nadzoru wizyjnego, łączący wideonadzór wirtualny z systemem alarmowym z wideoweryfikacją. System ten na bieżąco przekaże wiedzę w temacie stanu bezpieczeństwa obiektu bez udziału pracowników ochrony, co zmniejszy wydatki w danym przedsiębiorstwie w takiej sferze. Wideonadzór może dotyczyć na równi mieszkań indywidualnych, jak i obiektów o charakterze przemysłowym. Klienci mają możliwość też wybrać system alarmowy z wideoweryfikacją. Ta innowacyjna bezprzewodowa technologia nadzoru sprawdzi się w licznych miejscach.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz