Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
piątek, 24 listopada

Lamele ścienne – nowoczesne rozwiązanie do wykończenia wnętrz

Wnętrzarskie trendy zmieniają się z biegiem czasu. To, co akurat jest modne w temacie wykończenia wnętrz głównie zależy od tego, jakie materiały są dostępne. Równie istotne są technologiczne nowinki oraz nowe rodzaje materiałów. Takie nowości ukazują się co jakiś czas, lecz obecnie dostępna pula materiałów wykończeniowych pozwoli tworzyć ogromną ilość ciekawych, interesujących rozwiązań. Pośród nich każda osoba znajdzie to, co się spodoba. A możliwości w zakresie projektowania jedynie będzie ograniczać wyobraźnia projektanta. No i rzecz jasna budżet inwestora.

Jednym z popularnych pomysłów są lamele. To są listewki ułożone w pewnej odległości prostopadle do powierzchni pod nimi. Takie ułożenie daje parę istotnych korzyści. Przede wszystkim, mocno się zmienia optyka pomieszczenia. W zależności od kierunku w jakim są ułożone uzyskuje się efekt podwyższenia lub wydłużenia. Po drugie lamele ścienne sprawiają wrażenie głębi przestrzennej. I na koniec te elementy świetnie rozpraszają fale dźwiękowe, dając przyjemną akustykę w pomieszczeniu i równocześnie trochę je wygłuszając.

Tyle zalet mają te cienkie listewki. Jeżeli dodać, że to stosunkowo niedrogie rozwiązanie, to przepis na sukces gotowy. Nikogo nie dziwi zatem, że lamele zaczęły się cieszyć wielką popularnością zarówno wśród klientów jak i projektantów. W zależności od użytego materiału i wielkości modułu, będą pasować jako wykończenie dowolnego pomieszczenia. Dopełniać nimi można ekskluzywne wnętrza, lecz równie dobrze odnajdą się w prostym stylu skandynawskim albo klimatach loftowych.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz