Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
czwartek, 28 września

Nbot: aplikacja wirtualna dla biur nieruchomości

Nbot to aplikacja internetowa dla biur nieruchomości. Umożliwia ona wgląd do ofert stworzonych przez osoby prywatne i agencje, z kompletem zdjęć a także z numerami telefonów z blisko dwustu portali, co jest faktycznie ogromną nowatorską możliwością. To starannie opracowane źródło wiedzy, sprawdzi się w obsługiwaniu klienta oferującego nieruchomość, jak i popytowego, ponieważ na tej bazie została opracowana jego koncepcja. Do programu są dołączone lejki sprzedażowe usprawniające proces pozyskania ofert, co stuprocentowo uprości obsługę klienta popytowego.

Agenci nieruchomości cenią taką możliwość, ponieważ rozwiązania takie jak program do wyszukiwania nieruchomości są opracowane świetnie. Do atutów programu wlicza się: wysyłanie ogłoszeń ze fotografiami, z około dwustu serwisów, dostęp do ogłoszeń prywatnych oraz agencyjnych z numerami telefonów z serwisów, natychmiastowe ustalenie telefonu do właściciela, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, natychmiastowe zaktualizowanie kwot w ogłoszeniach otwartych, precyzyjne określanie kwoty ofertowej domu a także wgląd do propozycji z pełnymi danymi adresowymi.

Wskazany program to wszechstronne wyjście, bazujące na łatwej obsłudze. Program dla biur nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości jest przygotowany w ten sposób, żeby ich praca była znacznie łatwiejsza. Jego sposób obsługi jest przedstawiony na witrynie. Do informacji posiada się wgląd po utworzeniu bezpłatnego konta. Agent nieruchomości może wysłać ogłoszenia prędko, na dodatek modyfikując je na swoje. W efekcie obowiązki wykonuje sprawniej.

Agenci nieruchomości mogą skontrolować, kto oraz w jakiej kwocie reklamuje domy, co pozwala działać lepiej niż konkurenci branżowi. W programie umieszczone są wszystkie mieszkania prywatne wystawione od 2018 roku oraz ogłoszenia agencyjne, dlatego niczego nie można ominąć.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz