Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
niedziela, 16 czerwca

Preparaty do regeneracji do silników i skrzyń biegów – jak ich używać

Każdy posiadacz samochodu chciałby, żeby auto służyło mu możliwie jak najdłużej. Jednak aby rzeczywiście ta, to o swój pojazdy trzeba odpowiednio dbać, na przykład systematycznie wymieniając filtry i oleje. Lecz nawet pomimo zastosowania olejów dobrej jakości i tak pewne zużycie poszczególnych elementów się pojawi, szczególnie jeśli będzie przejechana duża liczba kilometrów.

Dlatego też od jakiegoś czasu można stosować różnego rodzaju środki do regeneracji, za pomocą jakich ograniczyć można proces zużywania. Te preparaty tworzą na powierzchni pracujących elementów ceramiczną powłokę. Powłoka ta jest cienka, a równocześnie bardzo twarda. Równocześnie ma niski współczynnik tarcia, co ze sobą niesie liczne korzyści. Po pierwsze przez to niskie tarcie jest mniejszy opór całego układu i będzie on potrzebował mniej energii do ruchu.

W niektórych przypadkach uzyskać można oszczędności na zużyciu paliwa przekraczające dziesięć procent, tak więc tak mało wcale to nie jest. Dodatkowo twardsza warstwa to mniejsze zużycie elementów w czasie pracy i tym samym wydłużenie żywotności silnika. Zresztą nie tylko silnika, ponieważ środki do regeneracji można też stosować w innych mechanizmach, jakich jak skrzynie biegów czy przekładnie. W ich przypadku użycie takich preparatów ogranicza wibracje i głośność pracy, poprawiając jednocześnie płynność działania. A używanie ich jest naprawdę łatwe bez potrzeby wizyty u mechanika czy rozbierania silnika. Z reguły wystarczy wlać wyznaczoną ilość preparatu do wlewu oleju, zależnie od zrobionego przebiegu oraz wielkości samej jednostki.

Nie ma żadnego ograniczenia z uwagi na stosowane paliwo czy też stopień zużycia, w przypadku mocno wyeksploatowanych jednostkach należy być może trochę zwiększyć ilość zastosowanego preparatu. Osoby bardziej zainteresowane tą tematyką dużo informacji mogą znaleźć w sieci. Wystarczy że w oknie wyszukiwarki wprowadzą hasło stosowanie dodatku do oleju silników spalinowych i przeglądną zwrócone strony.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz