Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
niedziela, 14 lipca

Produkty włoskie, jakie pozwalają czuć się jak we włoskiej kuchni

Wyroby włoskie, jakie pozwolą poczuć się jak we włoskiej kuchni oferuje firma North Coast. Propozycja sprzedażowa wygląda ciekawie, a więc konsument nie będzie mieć trudności z wyszukaniem mozzarella włoska dostosowanej do jego podniebienia. W North Coast można także zakupić włoskie pomidory w butelce, oliwy tłoczone z doskonałych jakościowo oliwek, lub wyroby mięsne zrobione według sprawdzonych włoskich receptur. Są to propozycje od na tyle cenionych marek jakimi są: Ben’s Original, AGRIFORM bądź MENU. Sklep publikuje także receptury z których da się naszykować pyszne dania, do których składniki można kupować w sklepie. Są to: dania główne, sałatki, antipasti, czy słodkie przekąski. Dania mają różny stopień ciężkości naszykowania: od łatwego po trudniejszy. Jeśli natomiast zechcą dowiedzieć się więcej o ofercie lub o propozycjach przygotowania potraw, to mają możliwość kontaktować się ze sprzedawcą bądź zaglądać do profilu w mediach społecznościowych.

Opłaca się zajrzeć do aktualności, bo to zapewni stały wgląd do oferty produktów, ponieważ sklep udostępnia je cyklicznie. North Coast przywozi oraz dystrybucją włoskich wyrobów spożywczych, a także na dodatek sprzedaje pożywienie z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Są to wyroby od aż 70 wiodących producentów markowych. North Coast ma prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku polskim, co ofertę kształtuje jako wyróżniającą się.

Klienci mają możliwość zaopatrzyć się tutaj w: ryż, nadziewane makarony, produkty mrożone oraz w wodę. Do kupujących wliczają się: największe sieci sklepowe, delikatesy, ponad 2100 punktów sprzedaży detalicznych, znajdujących się w całym kraju oraz ponad 1800 kupujących z rynku gastronomicznego i hotelarskiego. Zakupy można robić aż przez sześć dni w tygodniu, ponieważ firma ma swoje samochody dostawcze oraz nawiązuje współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Doręczenia mają miejsce od razu po wpłacie pieniędzy za zamówienie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz