Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
czwartek, 28 września

Przewiezienie w inne miejsce samochodów dowolnego typu: Pomoc Drogowa WYDRA

Pomoc Drogowa WYDRA realizuje przewiezienie w inne miejsce pojazdów dowolnego typu. Poza autami osobowymi, dostawczymi i busami umożliwione jest więc skorzystanie ze wsparcia specjalistów z branży motoryzacji, gdy jest się posiadaczem maszyn stosowanych w rolnictwie oraz budowlanych. Samochody mogą zostać przewiezione z garażu klienta, z miejsca pracy, z trasy lub z parkingu podziemnego. Flota jest duża, czyli pod określone zadania zawsze wzorcowo zostanie dopasowany samochód.

Ze względu na to, że warsztat ma licencję krajową oraz międzynarodową, można z jej świadczeń skorzystać w wielu miejscach. Przewiezione pojazdy są ubezpieczone. Ich ładowność to maksymalnie do 2 t. Na dodatek, do pojazdów cięższych oraz zleceń wymagających wykorzystywane są lawety posiadające ładowność nawet do czterech ton, z płytą hydrauliczną oraz hydraulicznym dźwigiem samochodowym do 2,2 t. Specjaliści z podanej pomocy drogowej zajmą się także usługami wulkanizacyjnymi oraz mniejszymi naprawami, jeżeli będzie taka potrzeba. Pomoc drogowa Rzeszów udostępniona jest bezzwłocznie dla kierowców wówczas, kiedy dochodzi do usterki w ich samochodzie lub do kolizji drogowej. Wówczas kontynuowanie przejażdżki autem nie będzie możliwe.

Mało tego, że firma zajmuje się holowaniem samochodu, to możliwe jest dodatkowo korzystanie z auto pomocy w standardowych zadaniach naprawczych. Można także w firmie tej skorzystać z usługi zmiany koła albo dowożenia benzyny. Dokładny zakres wszystkich usług opublikowany jest na stronie internetowej pomocdrogowawydra.pl, na jakiej można jeszcze zobaczyć wszystkie samochody, które udostępnione są w trasie dla kierowców którzy mają zepsute auta. Wszystkie usługi realizowane są szybko i skutecznie. Do pomocy drogowej można przedzwonić przez cały tydzień, bo prosperuje w trybie 24 h. Pomoc drogowa na wskazany adres będzie przyjeżdżać na tyle szybko, jak to możliwe. I to nie wyłącznie na terenie Rzeszowa.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz