Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
niedziela, 16 czerwca

Serwis dla kamperów wynajmowanych i sprzedawanych w CarGO!

Serwis dla kamperów wypożyczanych i sprzedawanych w CarGO! jest dowodem na to, iż firma ta rzeczywiście dba o wypożyczających. Dotyczy on nie tylko wyposażenia zewnętrznego oraz w środku kabiny, ale też gadżetów kempingowych, jakie także można zakupić w podanym sklepie. Specjaliści w filii służą też poradnictwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla odbywających podróż pierwszy raz. Zainteresowani mogą również skorzystać z opcji zrobienia przeglądu kupionego w CarGO! kampera.

Na prośbę klientów może być również wymieniona tapicerka oraz eksperci zajmują się precyzyjnym wyczyszczeniem środka kampera. Kiedy klient decyduje się w podanej firmie zakupić jeszcze jakieś wyposażenie, to eksperci zajmują się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, radia i GPS, bądź zestawu paneli solarnych o różnej mocy. Dodatkowo oferowany jest montaż markiz na ściany i dachowych, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników czystej wody, czy stacji multimedialnych.

Jak w takim razie widać, usługi w takiej firmie zaliczają się do kompleksowych. Podstawową jest kampery poznań, natomiast można oczekiwać na wiele dodatkowych. W sklepie online można kompletowaćgadżety od producentów Thule, Dometic albo ALKO. Są to produkty, które powodują, iż trasa okaże się przyjemniejsza. Jest ich na tyle wiele, że asortyment spełni oczekiwania kupujących.

Natomiast w czasie zakupu albo wynajmowania kampera w wyposażaniu standardowym są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Na dodatek można zamówić: stół i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy śniegowe, lodówkę kompresorową, pakiet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną lub kamerę GoPro z akcesoriami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz