Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
niedziela, 19 maja

W jaki sposób miło i aktywnie poświęcić czas na wakacje?

Dźwirzyno jest nieobszerna miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to niewielka, ale o wielowiekowej tradycji miejscowość. Jej genezy sięgają XIII wieku, działała najpierw jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Współczesne Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, zapewniająca turystom liczne atrakcje.

Odnajdziemy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (ogromnej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, mnogie pola kempingowe i domki wczasowe). Tutaj spędzone naturalnie wakacje nad morzem gwarantuje niezatarty nastrój, świetne, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej i windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w osobliwy sposób: między morzem a jeziorem Resko Przymorskie. Dzięki temu turyści tutaj zamieszkujący posiadają wielce dużo możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, praktykowanie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel i opalanie się.

Rozciągają się tutaj czarujące wydmy, piach jest biały, nadzwyczaj błogi w dotyku. Plaże o gigantycznej wielkości. Biegnie tam również internacjonalny szlak rowerowy. Jeżeli chcesz jechać na kemping, zobacz akcesoria do kampera. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej renomowanych miejscowości morskich w typowo turystycznym klimacie są to Międzyzdroje. Organizując nasze wakacje nad morzem należałoby zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tu corocznie festiwali, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, popularnego także pod mianem: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny mamy prawo dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo w pobliżu jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia w trakcie spędzania wczasów nad morzem. Interesująca niezmiernie jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Współczesne Międzyzdroje przyciągają turystów spędzających odpoczynek nad morzem wieloma atrakcjami. Do w wyższym stopniu znamienitych miejscowych atrakcji należy legendarna Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski dłoni twórców, jednostek z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz