Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
czwartek, 28 września

Jak odpowiednio dobrać felgi przy tuningu optycznym

Wielu właścicieli samochodów decydując się na tuning przede wszystkim zaczyna od zmiany felg. Oczywiście można to zrozumieć, gdyż to felgi przecież od razu rzucają się w oczy, i to one w dużym stopniu decydują o całościowym stylu po wykonanej zmianie. Wprawdzie nabywając nowe auto niejednokrotnie można wybrać spośród kilku modeli oferowanych przez producenta, lecz przeważnie i tak nie będzie to nic porywającego. Sportowe felgi JR Wheels w pierwszej kolejności wyróżniają się znacznie tym, jak wyglądają.

Z reguły mają one niestandardowe wzornictwo, które nadaje autu drapieżnego wyglądu. Tym sposobem pojazd zdecydowanie się będzie wyróżniał wśród innych, a przecież przy tuningu również i o to chodzi. Poza wyglądem sporo możliwości do wyboru jest także jeśli chodzi o kolory, wielu producentów takich felg bardzo dużo także oferuje w tym zakresie. To w jeszcze większym zakresie umożliwia otrzymać oryginalny wygląd pojazdu, trudny do osiągnięcia przy fabrycznym wyposażeniu.

Jednak w praktyce odpowiedni dobór nowych felg tak, żeby całość idealnie wyglądała, wcale nie należy do łatwych rzeczy. Przede wszystkim wybór takich produktów jest obecnie naprawdę duży, i często trudno się będzie ostatecznie zdecydować. Niektórym na przykład się będą podobały felgi concaver, ale nie we wszystkich modelach samochodów się one sprawdzą. Raz z tej przyczyny, że taką felgę dopasować trzeba do koloru nadwozia, ale też i do opon, na których chce się jeździć. I ostatecznie może się okazać, że po założeniu wcale pojazd nie będzie wyglądał lepiej, niż przed przeróbkami.

Drugą sprawą są trendy, jakie się wytworzyły przez lata tuningu danych modeli. I jeśli chodzi o nie po prostu trzeba się trzymać takich standardów, bowiem może nie przejść wymyślanie jakiś swoich nietypowych rozwiązań. Dodatkowo trzeba też pamiętać o regulacjach prawnych, a te są bardzo jednoznaczne. Po montażu superlekkie felgi SL02 nie mogą wystawać poza zarys karoserii, bo w przeciwnym wypadku liczyć się trzeba z zatrzymaniem rejestracyjnego dowodu przez policję.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz