Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
niedziela, 16 czerwca

Jak uniknąć nieplanowanych kosztów podczas wynajmu samochodu

Przy wynajęciu samochodu należy zwrócić swoją uwagę na kilka istotnych czynników, jakie w niejednym przypadku mogą uchronić przed nieplanowanymi wydatkami. To, co wypożyczalnia samochodów prezentuje w cennikach to cena bazowa, lecz zdarzają się sytuacje, kiedy z jakiegoś powodu pojawi się spora dopłata.

Najczęściej zdarza się to przy przekroczeniu dziennej liczby kilometrów. Klienci nie zawsze o tym pamiętają i pozwalają sobie na długą jazdę, a później są niemile zaskoczeni że gwałtownie im urosły koszty. Z tego też powodu jedną z ważniejszych rzeczy podczas takiego wynajmu jest dokładne przeczytanie umowy zanim się odbierze kluczyki, i dokładne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

Następną rzeczą, o jakiej należy pamiętać, jest poinformowanie o każdym kierowcy. Jeżeli się tego nie zrobi, to w przypadku ewentualnej stłuczki czy kolizji może się okazać, że do opłacenia będzie cała naprawa. W związku z tym że Renault Traffic wynajem zawsze wiąże się z ryzykiem niespodziewanej przygody w podróży, to trzeba dokładnie sprawdzić jak wygląda kwestia ubezpieczenia. Najczęściej polisa AC i OC będzie, ale pojawić się może wysoki udział własny w szkodzie.

Przy niewielkiej opłacie da się z niego zrezygnować, dlatego warto rozważyć taką opcję. Najczęściej auta sportowe na wynajem mają pełny bak, i takie też powinny być oddane. Najlepiej samemu dotankować, tuż przy oddawaniu samochodu. W przeciwnym wypadku wypożyczalnia może naliczyć dodatkową opłatę, a cena za paliwo z pewnością będzie wyższa niż na stacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Comment

  • +Reklama+ Czy odkryłeś pęknięcie w szybie swojego samochodu? Nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Profesjonalne usługi naprawy szyb są tutaj, aby Cię wesprzeć. Dzięki specjalistom i nowoczesnym technologiom szybko przywrócimy Twój pojazd do pełnej sprawności. Skorzystaj już teraz! Wejdź na stronę i sprawdź szczegóły.

Dodaj komentarz