Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
niedziela, 16 czerwca

Jakie opcje mają właściciele domów w zakresie monitoringu

Właściciele mieszkań i domów mają wiele opcji, aby je należycie zabezpieczyć. Oczywiście takiej stuprocentowej ochrony zrobić się nie da, jeśli włamywacz się uprze, to znajdzie sposób aby jednak do środka wejść. Lecz każda forma ochrony będzie w jakiś sposób odstraszać, a część z nich pozwoli w razie potrzeby rozpoznać złodziei. Po pierwsze zadbać należy o sprawny monitoring. Rozmieszczone w wyznaczonych lokalizacjach kamery nagrywać będą wszystko to co wydarzy się we wnętrzu, a niejednokrotnie także umożliwią podgląd na żywo. Jednak żeby tego typu filmy dało się później wykorzystać, to kamera obrotowa zewnętrzna Ezviz powinna posiadać odpowiednią jakość. Przede wszystkim kluczowa jest rozdzielczość robocza, bo od tego będzie zależało, jak wyraźne będzie nagranie. Obecnie normą staje się powoli format Full HD, mający rozdzielczość 1920 na 1080 punktów.

Zapewnia on wystarczająco dużo jakości do tego, aby widoczne były wszystkie szczegóły, co w przypadku potrzeby identyfikacji osób ma kluczowe znaczenie. Wybierając tego typu kamerę należy unikać podejrzanie tanich modeli, bowiem często będą miały one kiepską jakość, mimo teoretycznego posiadania niezłych parametrów. Byłoby dobrze, aby takie kamery miały również wsparcie pod postacią podczerwonych diod. Znacząco się dzięki temu poprawia jakość obrazu nagrywanego nocą, a promieniowania podczerwonego nie będzie widać we wnętrzu. Nagrywaniem przesłanych z kamer obraz będzie się zajmował rejestrator monitoringu NVR Hikvision.

Dobrze żeby on obsługiwał parę dysków twardych o dużej pojemności, co pozwoli na przechowywanie większej liczby filmów. Kamery działające na zewnątrz posiadać powinny obudowy zapewniające odpowiednią szczelność. Dodatkową ochroną posiadłości może być również zestaw wideodomofonowy Ceres Orno. Umożliwi on pełną kontrolę tego, kto przyszedł w odwiedziny, wraz z praktyczną obsługą otwierania. Robiąc zakupy takiego sprzętu w zamówieniu znaleźć się od razu może Puszka podłogowa Simon 2 modułowa 4x k45, wtedy wszystko przesłane zostanie w jednej przesyłce.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz