Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
niedziela, 16 czerwca

Marka zajmująca się przywozem i dystrybucją pochodzących z Włoch produktów żywnościowych

Marka North Coast zajmuje się przywozem i dystrybuowaniem włoskich produktów żywnościowych. Mało tego, dostępne tutaj jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca mozzarella buffala skierowana jest w głównej mierze do tych klientów, którzy cenią wysoką jakość żywienia. Aktualnie importowane są wyroby od 70 wiodących wytwórców klasy premium. Sporo z nich posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku w Polsce, co podaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Kupujący mają możliwość w głównej mierze zaopatrzyć się tutaj w: ryż, desery, produkty zamrożone a także wino. Odbiorcy podzieleni są na wymienione grupy: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad dwa tysiące sto punktów sprzedaży detalicznych, umiejscowionych na terenie całego kraju oraz więcej niż tysiąc osiemset kupujących z rynku gastronomicznego i hotelarskiego.

Mający doświadczenie doradcy handlowi w każdej sytuacji doradzają konsumentom, na co muszą się zdecydować. Kupujący mogą liczyć na obsłużenie oraz przywiezienie asortymentu aż przez 6 dni w tygodniu, ze względu na to, iż North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze aut dostawczych plus nawiązał współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na dostawę można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Jako że w katalogu sprzedażowym można znaleźć ponad 3000 propozycji, można wszechstronnie wyposażyć swój sklep i spodziewać się, iż to, co zaplanuje w nim oferować, będzie udostępnione u podanego dystrybutora.

North Coast oferuje, jakie oddają bogactwo włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży znany jest z dobrych gatunkowo włoskich oraz śródziemnomorskich produktów. Świeże wyroby zajęły podium. Świadczy o tym to, że w North Coast można nabywać je w wersji dobrze przechowywanej oraz w konkurencyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz