Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
czwartek, 28 września

Produkty do jedzenia, jakie w 100% oddają urozmaicenie włoskiej kuchni

Marka North Coast zajmuje się przywozem i dystrybuowaniem włoskich produktów spożywczych. Poza tym, oferowane tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca produkty włoskie oryginalne wyznaczona jest przede wszystkim do takich klientów, którzy doceniają imponującą jakość wyrobów spożywczych. Aktualnie przywożone są produkty od 70 wiodących producentów markowych. Duża część z nich posiada prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku polskim, co podaną ofertę wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Kupujący mogą głównie zaopatrzyć się tutaj w: oliwy, desery, wyroby zamrożone oraz wodę. Konsumenci rozdzieleni są na wymienione zgrupowania: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad dwa tysiące sto punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, znajdujących się w całym kraju a także ponad tysiąc osiemset kupujących z rynku gastronomicznego i hotelarskiego.

Mający doświadczenie przedstawiciele handlowi zawsze są w stanie doradzić klientom, na co muszą się zdecydować. Klienci mogą oczekiwać na obsługę oraz dowiezienie towaru aż przez 6 dni w tygodniu, ze względu na to, iż North Coast dysponuje własną flotą pojazdów dostawczych plus nawiązał współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na dostawę można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Ze względu na to że w katalogu sprzedażowym znajduje się ponad 3000 wyrobów, można kompleksowo wyposażyć swój sklep i spodziewać się, iż to, co zaplanuje w nim oferować, będzie udostępnione u podanego dystrybutora.

North Coast proponuje, które oddają wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z jakościowych wywodzących się z Włoch oraz wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Nieprzetworzone produkty zajęły podium. Świadczy o tym to, że w North Coast można kupić je w wersji dobrze przechowywanej oraz w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz